برگزیدگان جشنواره خوشنویسی بانوان همدان معرفی شدند

Print
Email
برگزیدگان اولین جشنواره خوشنویسی ویژه بانوان استان همدان با عنوان «بانوی بهشت» معرفی شدند.
برگزیدگان جشنواره خوشنویسی بانوان همدان معرفی شدند

به گزارش آرتستور، رئیس انجمن خوشنویسی استان همدان سه شنبه در آئین اختتامیه اولین جشنواره خوشنویسی ویژه بانوان استان همدان با اعلام اینکه بیش از ۸۰ اثر به دبیرخانه ارسال شد، گفت: بانوان خوشنویس استان آثار خود را با موضوع مادر به دبیرخانه جشنواره ارسال کردند.

خسرو نجومی با بیان اینکه این جشنواره با هماهنگی‌ها و حمایت‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد، ابراز امیدواری کرد که این جشنواره در سال‌های آینده تداوم یابد.

وی با تاکید بر اینکه فعالیت‌های انجمن خوشنویسان نسبت به گذشته پررنگ‌تر شده است، اظهار کرد: اعضای این انجمن تلاش خود را برای اعتلای فرهنگی استان در این بخش به کار گرفته‌اند.

گفتنی است، هیئت داوران جشنواره متشکل از استاد علی سجادی، خسرو نجومی و کیوان کاظمی، برگزیدگان اولین جشنواره خوشنویسی ویژه بانوان استان همدان با عنوان “بانوی بهشت” در سه بخش نستعلیق، شکسته نستعلیق و نسخ و ثلث را معرفی کردند.

لوح تقدیر و جایزه نقدی بخش نستعلیق به زهرا جوادی از نهاوند، زهرا فروزنده طاووسی از بهار، فتانه شوقیان و سپیده بیگلری از همدان به عنوان شایستگان قابل تقدیر اهدا شد.

در این بخش دیپلم افتخار، تندیس و جایزه نقدی به مهری فتاحی از همدان به عنوان نفر اول اهدا شد و حدیثه حاجیلویی‌ناصر و پروانه محمدی از همدان نیز به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را به دست آوردند.

در بخش شکسته نستعلیق یلدا بهرامی شادپی و الهه فرجی از همدان و فریبا یارمحمدی از ملایر مورد تقدیر قرار گرفتند.

زهرا حیدریان در بخش شکسته نستعلیق مقام اول را کسب کرد، منا منوچهری از همدان دوم شد و معصومه ذوالنوری از همدان رتبه سوم را به دست آورد.

در بخش نسخ و ثلث وحیده حسنی‌پرست و فاطمه هادیان از همدان، معصومه زهره‌وندی از ملایر با دریافت لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیر شدند.

پرنیا محمودی از نهاوند به عنوان جوان‌ترین شرکت‌کننده در این جشنواره مورد تقدیر و مهتاب قنبری از نهاوند نیز به علت خلاقیت و نوآوری در خلق اثر تجلیل شد.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید