برگزیدگان هجدهمین جشنواره ملی خوشنویسی رضوی

Print
Email
هجدهمین جشنواره ملی خوشنویسی رضوی با معرفی آثار برگزیده به کار خود پایان داد.

پس از انتشار فراخوان هجدهمین جشنواره ملی خوشنویسی رضوی و با پایان یافتن مهلت ارسال آثار، ۲۹۱ اثر از ۱۶۳ هنرمند در رشته‌های نستعلیق، شکسته نستعلیق، نسخ و ثلث به دبیرخانه این جشنواره واصل شد.

هیئت‌داوران جشنواره متشکل از اساتید یدالله کابلی خوانساری، امیراحمد فلسفی، احمد عبدالرضایی، علی‌اشرف صندوق‌آبادی، علی رضاییان و مهدی اسماعیلی مود، پس از بررسی آثار این دوره از جشنواره، ۴۰ اثر را برای نمایش در نمایشگاه آثار منتخب هجدهمین جشنواره ملی خوشنویسی انتخاب کرده و از بین این آثار ۲۸ اثر برگزیده این دوره جشنواره شدند.

در بخش نستعلیق هیئت‌داوران، باتفاق آرا لوح تقدیر به همراه مبلغ ۵۰ میلیون ریال وجه نقد بابت خرید اثر را به محمدجواد شکوهی‌فر از استان البرز و مصطفی عابدینی و حامد فقیهی از استان قم به‌عنوان برگزیدگان سوم در رشته نستعلیق را اهدا کردند.

همچنین لوح تقدیر به همراه مبلغ ۷۰ میلیون ریال وجه نقد بابت خرید اثر به سیدعلیرضا مطلبی از استان مازندران به‎عنوان برگزیده دوم و لوح تقدیر به همراه مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال وجه نقد بابت خرید اثر به سیدپیمان سادات‌نژاد از استان ایلام به‌عنوان برگزیده اول در رشته نستعلیق اهدا شد. هیئت‌داوران در این رشته سمیه ناطقی را شایسته تقدیر دانست.

در بخش شکسته نستعلیق نیز لوح تقدیر به همراه مبلغ ۵۰ میلیون ریال وجه نقد بابت خرید اثر به محسن اسماعیلی مود از خراسان‌جنوبی و ایمان وکیلی مطلق از استان اصفهان به‌عنوان برگزیدگان سوم، لوح تقدیر به همراه مبلغ ۷۰ میلیون ریال وجه نقد بابت خرید اثر به علیرضا زندی دشت بیاض از استان تهران به‌عنوان برگزیده دوم و لوح تقدیر به همراه مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال وجه نقد بابت خرید اثر به فرامرز تیمورنژاد از استان آذربایجان‌غربی به‌عنوان برگزیده اول تقدیم شد.

هیئت‌داوران در این رشته امیر دانش مراغه‌ای از استان آذربایجان‌شرقی، میثم صدری از استان تهران، علیرضا دانشمند از استان مازندران و مجتبی رحم‌دار از استان فارس را شایسته تقدیر دانست.

در بخش ثلث محمد ابراهیم کاظمی از استان قم به‌عنوان برگزیده سوم لوح تقدیر به همراه مبلغ ۵۰ میلیون ریال وجه نقد بابت خرید اثر علی سلطانی از استان همدان به‌عنوان برگزیده دوم لوح تقدیر به همراه مبلغ ۷۰ میلیون ریال وجه نقد بابت خرید اثر و مجید داستانی از استان قم به‌عنوان برگزیده اول لوح تقدیر به همراه مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال وجه نقد بابت خرید اثر را دریافت کردند.

هیئت‌داوران در این رشته ستار ولی‌نژاد مطلق از استان لرستان، مظفر بزرگ امید از استان کردستان، نضیر کوثری از استان تهران، طیبه رمضانی کهنکی از استان تهران و لیلا مژدگانلو از استان البرز را شایسته تقدیر اعلام کرد.

در بخش نسخ به حمید مکانیک از استان خراسان‌رضوی به‌عنوان برگزیده سوم لوح تقدیر به همراه مبلغ ۵۰ میلیون ریال وجه نقد بابت خرید اثر، محمد گودرزی از استان قم به‌عنوان برگزیده دوم لوح تقدیر به همراه مبلغ ۷۰ میلیون ریال وجه نقد بابت خرید اثر و به محمد بازیار از استان گلستان به‌عنوان برگزیده اول لوح تقدیر به همراه مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال وجه نقد بابت خرید اثر اهدا شد.

هیئت‌داوران در این رشته محمدمهدی نصرآبادی از خراسان‌جنوبی، امیر پژمان از استان فارس و سحر فرید از استان قم را شایسته تقدیر دانست.

دیدگاهتان را بنویسید