مراحل ثبت‌نام در سامانه آرتستور

با توجه به اینکه غالب کاربران و مخاطبان از تلفن هوشمند برای مرور صفحات سایت استفاده می‌کنند، تصاویر متناظر از صفحات گوشی‌ گرفته شده است. مراحل با اندکی تغییر ظاهری در رایانه هم به همین صورت خواهد بود.

1- ابتدا روی نماد منوی کاربری کلیک می‌کنیم و از کادر باز شده گزینه‌ی عضویت را انتخاب می‌کنیم.

عضویت در آرتستور

2- پنجره‌ی ثبت‌نام باز شده و از شما شماره موبایل سوال می‌شود. شماره همراه خود را بدون 0 وراد کنید. برای حفظ شکل بین‌المللی شماره‌های تماس، عدد 0 را از ابتدای ارقام حذف کردیم.

درج شماره تماس

2- کد تایید (رمز عبور یکبار مصرف) طی چند ثانیه برای شما ارسال خواهد شد. آن را در جای در پنجره ثبت نام وارد کرده و روی دکمه ارسال رمز عبور یکبار مصرف را کلیک یا لمس می‌کنیم.

ورود

اگر پیش از این در سامانه ثبت‌نام کرده‌اید، حال می‌بایست برای دسترسی به محیط کاربری وارد سامانه شوید:

روی نماد منوی کاربری کلیک کنید و گزینه ورود را انتخاب کنید.
پنجره ورود پدیدار خواهد شد. شماره موبایلی که با آن ثبت‌نام کردیم و کد امنیت را وارد می‌کنیم.

رمز عبور برایمان ارسال خواهد شد آن را در جای خود وارد کرده و روی دکمه ارسال رمز عبور یکبار مصرف کلیک می‌کنیم. برای جلوگیری از تکرار این مراحل حتماً گزینه مرا به یاد داشته باش را علامت‌دار کنید.

پیشخوان (صفحه مدیریت اختیارات کاربری)

پس از اینکه با موفقیت مراحل ثبت‌نام یا ورود را طی کردید به صورت خودکار به محیط کاربری منتقل خواهید شد. در اینجا به چند گزینه در منوی پیشخوان مواجه خواهید شد که یک به یک آنها را بررسی ‌می‌کنیم.

ویرایش حساب کاربری:

در این قسمت شما می‌توانید ایمیل و نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.

با توجه به اینکه ثبت‌نام شما فقط با شماره موبایل انجام شده است، در مکاتبات به جای نام شماره‌ی شما درج خواهد شد. به همین منظور می‌توانید با درج نام و نام خانوادگی آن را اطلاح کنید.

همچنین با درج ایمیل خود می‌توانید از فراخوان‌ها و … مطلع شوید.

معرفی هنرمند

این قسمت مهم‌ترین قسمت سامانه است که شما می‌توانید مشخصات خود و یا هنرمندان دیگر را (با رضایت و اطلاع ایشان) در بانک اطلاعاتی ثبت کنید.

«نبود آمار دقیق از هنرمندان فعال در عرصه‌های مختلف باعث شده تا برنامه‌ریزی و تخصیص بودجه‌ و منابع به طور مناسب صورت نپذیرد و جامعه‌ی هنری ازین منظر همیشه دچار آسیب شود.»

توجه کنید:

  • درج اطلاعات گزینه‌هایی که با ستاره قرمز مشخص شده است الزامی است. بدیهی است تا این موارد کامل نشود امکان ثبت اطلاعات وجود نخواهد داشت.

 

  • اطلاعات شخصی وارد شده کاملاً محرمانه است و فقط در موارد خاص به منظور اخذ منافع برای جامعه هنری به ارگان‌هایی نظیر وزارت ارشاد ارائه خواهد شد.

ویرایش اطلاعات

چنانچه قصد داشته باشید اطلاعات وارد شده را ویرایش کنید از منوی کاربری گزینه‌ی ویرایش اطلاعات را انتخاب کنید تا به صفحه مربوط هدایت شوید.

مطالب ارسالی شده می‌توانند شامل:

 • اخبار فعالیت‌های خودتان و یا هنرمندان دیگر
 • اخبار مربوط به جشنواره‌ها، مسابقات و …
 • فراخوان‌های داخلی و خارجی
 • پیوندهای (لینک) مهم و مورد علاقه
 • و …

را از این قسمت به صفحه شخصی خودتان اظافه کنید .

ارسال مطلب

اخبار و اطلاعات مربوط به حوزه‌ی تخصصی خودتان را از این قسمت می‌توانید با دیگران به اشتراک بگذارید. اخبار ارسالی با نام خود شما در آرتستور منتشر خواهد شد.

مطالب ارسالی شده می‌توانند شامل این موارد باشد:

 • اخبار فعالیت‌های خودتان و یا هنرمندان دیگر
 • اخبار مربوط به جشنواره‌ها، مسابقات و …
 • فراخوان‌های داخلی و خارجی
 • و …

این مطالب با نام خود شما در سامانه منتشر خواهد شد .

ویرایش مطالب ارسالی

اخبار و اطلاعات و محتوایی که توسط هر کاربر ارسال شده در این قسمت فهرست می‌شود و کاربر می‌تواند محتوای ارسالی خود را ویرایش کند.